Felles bilde av medlemmene i Alternativ utleie

Alternativ Utleie består av 10 studenter med tverrfaglig bakgrunn. Med oss på laget har vi også høyskolelektor Tor Haugnes og dagligleder for Kirkens Bymisjons boligsatsning, Marit Nybø. 

Alternativ Utleie består av 10 studenter med tverrfaglig bakgrunn. Med oss på laget har vi også høyskolelektor Tor Haugnes og dagligleder for Kirkens Bymisjons boligsatsning, Marit Nybø. 

anna_600x400

Anna Elise Fiskå Knudsen

Prosjektleder

Studerer entreprenørskap og økonomi ved Handelshøyskolen BI

E-post: anna.knudsen@autleie.no

Marit Nybø

Marit Nybø

Initiativtaker til Alternativ utleie

Daglig leder, Bybo,

Kirkens Bymisjon

E-post: marit.nybo@bymisjon.no

haugnes_600x400

Tor Haugnes

Initiativtaker til Alternativ utleie

Høyskolelektor ved

Handelshøyskolen BI

E-post: tor.haugnes@bi.no

ferdinand600x400

Ferdinand Skaugerum

Rådgiver

Bachelorgrad i Økonomi og administrajon ved Handelshøyskolen BI

E-post: ferdinand@autleie.no

jony600x400

Jony Niles

Økonomi
Bachelorgrad i Økonomi og administradjon ved Handelshøyskolen BI
Epost: jony@autleie.no

Mathias jobber med sosiale medier

Mathias Müller-Nilssen

Sosiale medier
Mastergradsstudent ved

Handelshøyskolen BI
Epost: mathias@autleie.no

magne600x400

Magne Jakobsen

Boligkoordinator

Studerer statsvitenskap ved Universitet i Oslo

E-post: magne@autleie.no

Oksana600x400

Oksana Vodoviz

Salg og samarbeidspartnere
Bachelorgrad i Økonomi og administradjon ved Handelshøyskolen BI
Epost: oksana@autleie.no

600x400

Linda Sørby

Boligkoordiantor

Studerer eiendomsmegling ved Handelshøyskolen BI
E-post: linda@autleie.no

achy_600x400

Achraf Ouafik

Kommunikasjon

Studerer PR & markedskommunikasjon ved Handelshøyskolen BI

E-post: ao@autleie.no

Mattis600x400v2

Mattis Wennemo

Kommunikasjon

Studerer PR & markedskommunikasjon ved Handelshøyskolen BI

E-post: mattis@autleie.no